KEÇEDEN SÜS

KEÇE SÜSÜ, KEÇE SÜSLERİ

Aplike

Aplike, Aplike imalatı, Aplike üretimi, keçe aplike,
Yapışkan Aplike, Çanta Tshirt, pantolon vb. kıyafetlerinizin ister yırtılmış veya aşınmış bölgelerini kapatmak ya da süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.
Yapışkan Aplike Arka kısmında sıcaklıkla eriyen yapıştırıcı tabaka mevcuttur. Bu sayede kıyafetlerinize isterseniz ütü ile yapıştırabilir, isterseniz  dikebilirsiniz.
Kumaş Aplike, Keçe Aplike, Baskılı Aplike dilediğiniz ölçülerde, dilediğiniz kumaşlarla, istediğiniz desenlerle imalatı yapılmaktadır.
Toplu özel üretim isteyebilirsiniz. Toptancılar, İhracatçılar, aksesuarcılar için özel çalışmalar yapılmaktadır. Dijital baskı ve KAMERALI LAZER KESİM ile hassas ve hızlı üretim imkanı. Talepleriniz için lütfen iletişim sayfamızdan mail ile ihtiyaçlarınızı ve telefonunuzu iletiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaklardır. 90 212 5450110 pbx Saygılarımızla.

Keçe Yazılar

Keçe Yazılar, Keçe Yazı, Lazer Keçe Harf Kesimi,
Keçe yazıları, keçeden harfler, keçeden sayılar, keçe metraj baskı, keçe tasarım baskı kesim ve imalatı yapılmaktadır.
Fabrikamızda, 1.kalite regule keçeden, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskılarla üretim yapılmaktadır.
Benime evlenirmisin, hoşgeldiniz, keçe doğum günün kutlu olsun, keçe Yazı, keçe yazılar, nişanımıza hoş geldiniz, sözümüze hoş geldiniz gibi yazılar.
Toptan Siparişleriniz için müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 Saygılarımızla demspor

 

Yapboz Puzzle

Yapboz Puzzle, puzzle modelleri, puzzle satışı, puzzle
Puzzle Yapboz; 1.kalite regule 3 mm keçe,
Puzzle Yapboz; insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı,
Çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimine katkı sağlayan, Puzzle Yapboz, el göz koordinasyonunu sağlayan; Çeşitli hikaye kahramanları, ulaşım, ilk yardım, meslek, hayvanlar alemi, mevsim, bitki, oyun görsellerinden oluşan puzzle yapboz çalışmaları.
Puzzle Yapboz; Toplu taleplerde özel tasarım özel baskı özel imalat yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz, 0212 5450110 pbx Saygılarımızla.

Yılbaşı Keçe Süsleri

Yılbaşı Keçe Süsleri, Keçeden Yılbaşı Süsü, Yılbaşı Süsü,
Yılbaşı Keçe Süsleri, 3 mm kalınlıkta İp’li keçeden Yılbaşı ağacı süsleme figürleri.
Baskılı keçeden, yılbaşı süslemeleri.
Fabrikamızda tasarım baskı kesim ve imalatı yapılan bu süslemeler için toptan sipariş verebilirsiniz.
Yılbaşı Süsleri; 1.kalite keçeden üretilmektedir.
Yılbaşı süsleri; İnsan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskıdır.
Müşteri temsilcilerimiz 0212 5450110 pbx Saygılarımızla.

 

Keçe Kokart

Keçe Rozet, Keçe Kokart, Keçe Süsleri, minyatür hobi süsleri baskı ve lazerle kesimi.
Kullanım alanları, Peygamberimizi seviyorum rozeti, Kur’an Okuyorum Kokartı, Motivasyon Kokart, Anneler günü Kokart, Sünnet Töreni Rozetleri, Okumayı Öğrendim Rozeti, çanta süsü, perde süsü, nikah süsü, nişan süsü, diş buğdayı, doğum günü süsleri, bebek şekeri, kapı süsü, broş, buzdolabı magneti ve her türlü özel süsleme olarak bir çok alanda kullanabilirsiniz.
Toptan hobi keçe aksesuar figürleri tasarımı baskı ve imalatı yapılmaktadır.
Keçe Kokart, 3 mm keçeden üretilmektedir.
Keçe Kokart, Kalem Ucu Figür, Keçe figür baskılarımız, İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEYEN eko-teks belgeli baskılardır.
Fabrikamızda hobi aksesuar keçe tasarımı baskıları ve kesimi yapılmaktadır. Dilediğiniz renk ve desenlerde, dilediğinizde arkası yapışkanlı sticker,  Toptan Kaliteli baskı kesim ve üretim için, Müşteri temsilcilerimiz 0212 5450110

Kalem ucu süsleri

Kalem ucu süsleri, Kalem ucu süsü, Kalem ucu süs  minyatür hobi süsleri baskı ve lazerle kesimi.
Kullanım alanları, kalem süsü, kıyafet süsü, broş, keçe broş, çanta süsü, perde süsü, nikah süsü, nişan süsü, diş buğdayı, doğum günü süsleri, bebek şekeri, kapı süsü, broş, buzdolabı magneti ve her türlü özel süsleme olarak bir çok alanda kullanabilirsiniz.
Kalem ucu süsleri, Toptan hobi keçe aksesuar figürleri tasarımı baskı ve imalatı yapılmaktadır.
Kalem Ucu Figür, Keçe figürlerimiz 3 mm keçeden üretilmektedir.
Kalem Ucu Figür, Keçe figür baskılarımız, İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEYEN eko-teks belgeli baskılardır.
Fabrikamızda hobi aksesuar keçe tasarımı baskıları ve kesimi yapılmaktadır. Dilediğiniz renk ve desenlerde, dilediğinizde arkası yapışkanlı sticker,  Toptan Kaliteli baskı kesim ve üretim için, Müşteri temsilcilerimiz 0212 5450110 pbx 

Keçe Süsleri

Keçe Süsleri, keçe baskı, keçe fügürleri, keçe resimleri,
Fabrikamızda üretimini yaptığımız, Süslemede kullanılacak keçe figürler.  Her alanda kullanabileceğiniz, insan sağlığına zarar vermeyen baskılarla üretilen keçe figürler. Toplu özel üretim isteyebilirsiniz.
1- Keçe Süsleri; kullandığımız keçeler, 1. kalite regule keçelerdir.
2- Keçe süsleri; kullandığımız baskılar, İnsan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli basklardır.

Toplu özel üretim isteyebilirsiniz. Toptancılar, İhracatçılar, aksesuarcılar için özel çalışmalar yapılmaktadır. Dijital baskı ve kameralı lazer kesim ile hassas ve hızlı üretim imkanı. Talepleriniz için lütfen iletişim sayfamızdan mail ile ihtiyaçlarınızı ve telefonunuzu iletiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla.

Peçete İmalatı

Peçete imalatı; Davet ve organizasyonlar için baskılı peçete tasarımı ve imalatı. Ajanslar, organizasyoncular, düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde kullandıkları, özel baskılı kumaş peçete tasarlama baskı ve imalatı yapmaktayız. Peçete baskılarımız yıkama ile çıkmaz, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgelidir.
Tasarımlarınızı, uygun formatta bize ilettiğiniz takdirde, baskılı, kumaş dikişli, peçeteleri resim kalitesinde bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110


peçete, kumaş peçete, peçete baskı, peçete imalatı, kumaş peçete satın al, peçete siparişi, peçete tasarımı, peçete tasarla, nişan peçete, düğün peçete, doğum günü peçete, baskı, baskısı, baskıları, satın al, sipariş, siparişi, imalatı, modelleri, örnekleri, çeşitleri, desenleri, doğum günü, organizasyon, nişan, düğün, kına, davet, festival, peçetesi, peçeteleri,

Emoji Smiley Yastık

Fabrikamızda çift taraf baskılı emoji yastık üretilmektedir.

Emoji yastıklarımızda kullanılan kumaş 1 kalite regule kumaştır.

Emoji yastıklarda kullanılan baskılar insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskılardır.

Üretiminin tamamı, tasarım, baskı, üretim ve dolum fabrikamızda gerçekleşmektedir. Toplu taleplerinizde dilediğiniz desenlerle üretim yapma imkanı bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz 0212 5450110

Emoji Smiley Yastık emoji yastık smiley yastık emoji yastıkları smiley yastıkları. emoji yastık imalatı, emoji yastık baskısı.

Abajur Başlığı

Özel Baskılı Abajur Kumaş Başlık Kılıfı

1-Fabrikamızda, (İnsan sağlığına zarar vermeyen) eko-teks belgeli boyalarla baskı yapılmaktadır.

2-Özel Baskılı Abajur Kumaş Başlık Kılıfına yapılan baskılar, çıkmaz çatlamaz solmaz.

3-Abajur Başlık Kılıfı, başlıktan sökülerek çamaşır makinasında yıkanabilir. Kuruduktan sonra, ütülenerek tekrar kullanılabilir.

4-Baskılar kumaş ömrü kadardır. Yıllarca yıkayarak kullanılabilir.

5-Abajur kılıfı 1.kalite regule kumaştan üretilmiştir.

6-Kılıfların sökülmesi ve takılması (lastikli olması sebebi ile) çok kolaydır.

Toptancılara ve ihracatçılara özel imalat yapılır. Dilediğiniz desen ve ebatlarda üretim yapılır.

TOPTAN ÖZEL TASARIMLI BASKILAR İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ. Müşteri Temsilcilerimiz 0212 5450110

 

Kumaş Peçete

Kumaş Peçete; Davet ve organizasyonlar için baskılı peçete tasarımı ve imalatı. Ajanslar, organizasyoncular, düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde kullandıkları, özel baskılı kumaş peçete tasarlama baskı ve imalatı yapmaktayız.

Kumaş peçete; 1.kalite regule kumaş,

Kumaş Peçete; baskılarımız yıkama ile çıkmaz, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgelidir.

Tasarımlarınızı, uygun formatta bize ilettiğiniz takdirde, baskılı, kumaş dikişli, peçeteleri resim kalitesinde bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110

Kırlent

Kırlent, Kırlent Kılıfı, ihracatçı üretici ve toptan satış yapan firmaların İhtiyacı olan yastık, kırlent, minder, peçete, servis, perde, runner, masa örtüsü baskı gibi ev işyeri ve organizasyon dekorasyonları için kullanabileceğiniz baskılarınızı kaliteli ve hızlı bir şekilde profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Kırlent, 1.kalite regule kumaş,

Kırlent, anti bakteriyel boncuk silikon dolgulu,

Kırlent, İnsan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı,

Baskı Tasarımlarınızı gönderin, profesyonel iş kalitesini sunalım sizlere. Firmalarının toplu ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşteri Temsilcilerimiz 0212 5450110

Masa Örtüsü

masa-ortusu-baski-imalati

Özel Baskılı Masa örtüleri, Davet ve organizasyonlar için baskılı Masa Örtüsü baskı tasarımı ve imalatı. İmalatçılar, toptancılar, ajanslar, organizasyoncular, Lokanta, düğün salonu, düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde kullandıkları, özel baskılı kumaş masa örtüsü baskı, runner baskı, kumaş peçete, amerikan servisi tasarlama ve imalatı yapmaktayız.

Masa örtüsü, 1.kalite regule kumaş,

Masa Örtüsü, insan sağlığna zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı.

Masa örtüsü Tasarımlarınızı, uygun formatta bize ilettiğiniz takdirde, tasarımlarınızı baskılı kumaş, dikişli masa örtüsü , resim kalitesinde, bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110

Runner Baskı

Davet ve organizasyonlar için baskılı Runner tasarımı ve imalatı. Ajanslar, organizasyoncular, Lokanta, düğün salonu, düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde kullandıkları, özel baskılı kumaş runner, masa örtüsü, tasarlama baskı ve imalatı yapmaktayız.

Runner, 1 kalite regule kalın kumaştan üretiyoruz.

Runner, İnsan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı.
Tasarımlarınızı, uygun formatta bize ilettiğiniz takdirde, tasarımlarınızın baskılı kumaş dikişli runner, resim kalitesinde bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110

runner, runner baskı, özel tasarım runner, özel baskılı runner, runner imalatı, kumaş runner, baskılı runner, özel baskılı runner, düğün runner, nişan runner, lokanta runner, düğün salonu runner, özel runner

Amerikan Servisi

Davet ve organizasyonlar için etkinliklerde kullanılan, özel baskılı kumaş amerikan servisi, runner, masa örtüsü, peçete, tasarlama baskı ve imalatı yapmaktayız.

Amerikan servisi, 1.kalite regule kumaş.

Amerikan servisi, insan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı

Amerikan servisi, runner, masa örtüsü, peçete, resim kalitesinde bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110

Mutfak Önlüğü

Mutfak Önlüğü, Mutfak Önlükleri; Üretici, toptancı ve ihracat firmalarının baskılı önlük ihtiyaçlarını, tasarım baskı ve transfer olarak karşılıyoruz. Talebiniz olan mutfak önlüğünün tasarımını bize atınız, çok kısa sürede tecrübeli personelimizle, ister metraj, ister parça kumaşlarınıza baskıyı uygulayıp isterseniz dikimini de yaparak teslim edelim. Tasarım ve renk sınırlaması yoktur.

mutfak önlük imalatı, mutfak önlük sipariş, mutfak önlük imalat, mutfak önlük siparişi, mutfak önlük satın al, mutfak önlük modelleri, mutfak önlük modeli, mutfak önlük model, mutfak önlük yap, mutfak önlük yapımı, mutfak önlük yaptırma, mutfak önlük baskı, mutfak önlük baskısı, mutfak önlük baskıları, mutfak önlük üretimi, mutfak önlük üretim, mutfak önlük üretici, mutfak önlük üreticisi, mutfak önlük üreticileri, mutfak önlük fason, mutfak önlük fason üretimi, mutfak önlük fason imalatı, mutfak önlük renkleri, mutfak önlük örnekleri, mutfak önlük çeşitleri, mutfak önlük tasarımı, mutfak önlük tasarlama, mutfak önlük fiyatı, mutfak önlük fiyatları, toptan mutfak önlük, mutfak önlük toptancısı, mutfak önlük üretici, tekstil, tekstili, giyim, giyimi, kıyafet, kıyafeti, mutfakçı, aşçı, özel, tasarım, kişi, kişiye, aşçıya, lokanta, restorant, imal, imalatı, imali, imalatçı, imalatçısı, renkleri, desenleri, çeşitleri, örnekleri, baskıları, baskısı, baskıcı, baskıcısı, kumaş, kumaşı, kumaşçısı, hızlı, çabuk, güvenilir, seti, eldiven, eldiveni, eldivenleri, yap, yapma, yaptırma, dikimi, tasarla, tasarlama, yarat, yaratma, özel, özeli, özelim, aşk, sevgi, anneler günü, doğum günü, hediye, hediyelik

Yastık

YASTIK, Kırlent, ihracatçı üretici ve toptan satış yapan firmaların İhtiyacı olan yastık, kırlent, minder, pano baskı, perde, runner, masa örtüsü baskı gibi ev işyeri ve organizasyon dekorasyonları için kullanabileceğiniz baskılarınızı kaliteli ve hızlı bir şekilde profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Baskı Tasarımlarınızı gönderin, profesyonel iş kalitesini sunalım sizlere. Firmalarının toplu ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşteri Temsilcilerimiz 0212 5450110

yastık kılıfı, yastık kılıfı baskı, yastık, yastık imalatı, yastık baskıları, kırlent baskı, yastık kırlent,

Go to Top